Přihlašovací a storno podmínky

Přihlášovací podmínky (platí i pro dárkové poukazy)

Po odeslání přihlášky / objednávky přes formulář vyčkejte na potvrzující e-mail. Není generován automaticky a proto to může trvat i více hodin. Buďte, prosím, trpěliví, pošlu jej co nejdříve.

Po obdržení potvrzujícího e-mailu je vám místo na kurzu rezervováno na pět dní. Do té doby je potřeba uhradit kurzovné v plné výši, poté se přihláška stane závaznou. Pokud platba nedorazí, bude rezervace zrušena. O všem budete informováni e-mailem.

Přihlašujete-li se méně než pět dní před kurzem, prosím o platbu obratem, abych s vámi již mohla počítat. Děkuji!

Příplatky nad běžnou cenu kurzu

Někdy potřebuji připlatit za materiál nad běžné množství spotřebované při kurzu. Jsou to tyto případy:

  • Chcete si udělat vlastní výrobek větších rozměrů (obraz s plochou nad rozměr cca A3, desku stolku, větší dřevěnou krabici apod.) - Není to problém, pouze mi napište předem a domluvíme se, kolik bude potřeba připlatit.
  • S prvním výrobkem budete dříve hotovi a budete si chtít udělat výrobek navíc. Můžete si vybrat další podklad, pouze budu potřebovat zaplatit materiál navíc. Řeknu vám na kurzu konkrétně, kolik stojí který výrobek.

Storno podmínky

U dárkových poukazů platí stejné storno podmínky jako u lidí, co se sami přihlásili. Jakmile je místo pro obdarovaného rezervováno, je jeho účast na kurzu závazná.

Pokud nebude kurz naplněn (nejmenší počet účastníků je 4), dám vám o tom dopředu vědět minimálně 2 dny dopředu (je-li kurz. např. v sobotu, dám vědět nejpozději ve čtvrtek). Kurzovné vám bude vráceno v plné výši nebo si můžete vybrat místo na jiném kurzu.

Pokud budu muset kurz z nějakého opravdu závažného důvodu zrušit, vrátím vám kurzovné v plné výši nebo si můžete vybrat místo na jiném z vypsaných kurzů.

Pokud se z kurzu potřebujete omluvit vy, je několik možností, jak to řešit:

  • Nejlepším řešením je za sebe najít náhradníka. Pouze mi napište, kdo místo vás přijde, abych o tom věděla. Finančně si to vyrovnáte s náhradníkem sami.
  • Pokud se vám nedaří najít náhradníka, napište mi, možná mám nějakého já. Pak vám vrátím kurzovné v plné výši. Platí to i v případě, že se náhradník najde třeba i na poslední chvíli. O všem vás budu informovat.
  • Pokud se náhradníka nepodaří najít, platí storno podmínky níže.

Storno podmínky v případě, že se za vás nenajde náhradník:

  • Odhlášení 8 a více dní před začátkem kurzu (když je kurz např. v sobotu, odhlásíte se nejpozději v pátek předchozí týden, než je kurz) - vracím 100% kurzovného, obdarovaní dárkovým poukazem si můžou rezervovat jiný termín. Odhlašujte se ale, prosím, jen ze závažných důvodů.
  • Odhlášení 7 - 4 dny dopředu (když je kurz např. v sobotu, odhlásíte se v sobotu předchozí týden, než je kurz až v úterý před kurzem) - vracím 50% kurzovného
  • Odhlášení méně než čtyři dny dopředu (když je kurz např. v sobotu, odhlásíte se ve středu před kurzem až v den kurzu) - vracím 20% kurzovného

Storno podmínky platí i v případě odhášení se z důvodu nemoci či jiných závažných důvodů. Jako OSVČ si nemohu dovolit výpadek příjmu, měsíční zálohy nepočkají a stále se zvyšují. Děkuji za pochopení! 🙏